Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi3000100015
Bitki & Hayvan Bilimi20004460101081
Biyoloji & Biyokimya3100371011071
Çevre/Ekoloji4601338321195
Ekonomi & İşletme200201001024
Farmakoloji & Toksikoloji0005010006
Fizik2102310000054
İmmunoloji2002000004
Kimya4000520002094
Klinik Tıp700870000094
Malzeme Bilimi90042000015
Matematik200100000012
Mikrobiyoloji1000150000025
Moleküler Biyoloji & Genetik1300211002037
Çok Disiplinli230193002038
Mühendislik1910185002651
Psikoloji1000000001
Sanat & Beşeri Billimler4003100008
Sosyal Bilimler, Genel113017891610209
Tarım Bilimleri260184152600134
Temel Bilimler, Genel1100100000021
Yerbilimi80042000014
Diğer702213130138
TOPLAM41818588588281391131
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi