Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi3001100016
Bitki & Hayvan Bilimi21004560101083
Biyoloji & Biyokimya3200381011073
Çevre/Ekoloji54013683211106
Ekonomi & İşletme200221001026
Farmakoloji & Toksikoloji0005010006
Fizik2102360008067
İmmunoloji2002000004
Kimya44005510020102
Klinik Tıp9009500000104
Malzeme Bilimi80042000014
Matematik300100000013
Mikrobiyoloji1000150000025
Moleküler Biyoloji & Genetik1300211002037
Çok Disiplinli250193002040
Mühendislik2110185001652
Psikoloji3000000003
Sanat & Beşeri Billimler4004100009
Sosyal Bilimler, Genel1400185102710246
Tarım Bilimleri340191162600150
Temel Bilimler, Genel1400110000025
Yerbilimi80042000014
Diğer702243130141
TOPLAM47818631619292091246
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi