Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi3000100015
Bitki & Hayvan Bilimi16003850101070
Biyoloji & Biyokimya2700341011064
Çevre/Ekoloji4101317321187
Ekonomi & İşletme200181000021
Farmakoloji & Toksikoloji0005010006
Fizik2102270000050
İmmunoloji2002000004
Kimya3500500002087
Klinik Tıp400710000075
Malzeme Bilimi70042000013
Matematik10090000010
Mikrobiyoloji1000150000025
Moleküler Biyoloji & Genetik1300211002037
Çok Disiplinli150183002029
Mühendislik1610185003548
Psikoloji0000000000
Sanat & Beşeri Billimler4003000007
Sosyal Bilimler, Genel95006161510169
Tarım Bilimleri210182142600126
Temel Bilimler, Genel800100000018
Yerbilimi80042000014
Diğer602173130133
TOPLAM3551752851827138998
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi