Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi3000100015
Bitki & Hayvan Bilimi18004250101076
Biyoloji & Biyokimya2700361011066
Çevre/Ekoloji4101318321188
Ekonomi & İşletme200191000022
Farmakoloji & Toksikoloji0005010006
Fizik2102280000051
İmmunoloji2002000004
Kimya3600500002088
Klinik Tıp500750000080
Malzeme Bilimi70042000013
Matematik10090000010
Mikrobiyoloji1000150000025
Moleküler Biyoloji & Genetik1300211002037
Çok Disiplinli170193002032
Mühendislik1610185003548
Psikoloji1000000001
Sanat & Beşeri Billimler4003000007
Sosyal Bilimler, Genel99006861510180
Tarım Bilimleri230182152600129
Temel Bilimler, Genel900100000019
Yerbilimi80042000014
Diğer802203130138
TOPLAM37117551538271381039
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi