Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi3000100015
Bitki & Hayvan Bilimi16003850101070
Biyoloji & Biyokimya2700341011064
Çevre/Ekoloji3601307321181
Ekonomi & İşletme200171000020
Farmakoloji & Toksikoloji0004010005
Fizik2102270000050
İmmunoloji2002000004
Kimya3500480002085
Klinik Tıp400710000075
Malzeme Bilimi70042000013
Matematik10090000010
Mikrobiyoloji1000150000025
Moleküler Biyoloji & Genetik1300201002036
Çok Disiplinli150163002027
Mühendislik1710185002548
Psikoloji0000000000
Sanat & Beşeri Billimler4003000007
Sosyal Bilimler, Genel85006161510159
Tarım Bilimleri180182142600123
Temel Bilimler, Genel700100000017
Yerbilimi80042000014
Diğer402173130030
TOPLAM3351752051827127968
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi