Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi02310100034
Bitki & Hayvan Bilimi138330122300395
Biyoloji & Biyokimya188245123400452
Çevre/Ekoloji177661648700737
Ekonomi & İşletme6231183117600462
Farmakoloji & Toksikoloji14100140029
Fizik183280033500546
İmmunoloji4520000047
Kimya596644229200958
Klinik Tıp1455608336975003077
Malzeme Bilimi5215107100139
Matematik42475312200219
Mikrobiyoloji7736057700195
Moleküler Biyoloji & Genetik6580316900245
Çok Disiplinli1713007700107
Mühendislik217709934300648
Nörobilim & Davranış2200310035
Psikiyatri42231126600144
Psikoloji951047300137
Sanat & Beşeri Billimler117172430080
Sosyal Bilimler, Genel8884623632115041803013
Tarım Bilimleri2041654151300887
Temel Bilimler, Genel3219156900126
Yerbilimi2630000029
Diğer5232663323284001129
TOPLAM41992661339465618818013870
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi