Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi02310100034
Bitki & Hayvan Bilimi139350123300408
Biyoloji & Biyokimya187255123400452
Çevre/Ekoloji179661648900741
Ekonomi & İşletme6231183117800464
Farmakoloji & Toksikoloji14100140029
Fizik186280034100555
İmmunoloji4520000047
Kimya602654229200965
Klinik Tıp1467611336994003111
Malzeme Bilimi5315107300142
Matematik45485312400225
Mikrobiyoloji7937057700198
Moleküler Biyoloji & Genetik6580316900245
Çok Disiplinli1813008000111
Mühendislik240759835600688
Nörobilim & Davranış2200310035
Psikiyatri42231127900157
Psikoloji1054047300141
Sanat & Beşeri Billimler117172430080
Sosyal Bilimler, Genel9086424132315152203055
Tarım Bilimleri2051814151900910
Temel Bilimler, Genel3219156900126
Yerbilimi2630000029
Diğer5312693324285001142
TOPLAM42642715344467627822014090
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi