Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi02310100034
Bitki & Hayvan Bilimi135260122200384
Biyoloji & Biyokimya178235123400441
Çevre/Ekoloji176631648700733
Ekonomi & İşletme6221183116900445
Farmakoloji & Toksikoloji14100140029
Fizik164280032000512
İmmunoloji4520000047
Kimya585644230400959
Klinik Tıp1417580334947002981
Malzeme Bilimi5114106900135
Matematik42445312000214
Mikrobiyoloji7735057700194
Moleküler Biyoloji & Genetik6480316700242
Çok Disiplinli131300710097
Mühendislik211709832900627
Nörobilim & Davranış2200310035
Psikiyatri34231126400134
Psikoloji950047200135
Sanat & Beşeri Billimler117172420079
Sosyal Bilimler, Genel8582123132014611802936
Tarım Bilimleri2001544150200861
Temel Bilimler, Genel3019146300117
Yerbilimi2620000028
Diğer5092563323275001096
TOPLAM40742559334460605018013495
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi