Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi02310100034
Bitki & Hayvan Bilimi113190119200325
Biyoloji & Biyokimya163145022800410
Çevre/Ekoloji166481244400661
Ekonomi & İşletme4162162414000346
Farmakoloji & Toksikoloji14100130028
Fizik153170030200472
İmmunoloji4210000043
Kimya527474129500874
Klinik Tıp1258498325792002576
Malzeme Bilimi517106400123
Matematik37363310600185
Mikrobiyoloji7424067500179
Moleküler Biyoloji & Genetik5350216100221
Çok Disiplinli131300660092
Mühendislik188548829800556
Nörobilim & Davranış2200310035
Psikiyatri2920026200113
Psikoloji62804430081
Sanat & Beşeri Billimler111172350066
Sosyal Bilimler, Genel8468220225112041802441
Tarım Bilimleri1841284148500802
Temel Bilimler, Genel2314136100102
Yerbilimi2410000025
Diğer462165311826300939
TOPLAM36712020297353537018011729
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi