Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi02310100034
Bitki & Hayvan Bilimi154400123900434
Biyoloji & Biyokimya188295124000463
Çevre/Ekoloji180891649400770
Ekonomi & İşletme6250183819300505
Farmakoloji & Toksikoloji18400180040
Fizik208310237100612
İmmunoloji4620000048
Kimya6256842301001000
Klinik Tıp15606683371068003336
Malzeme Bilimi5715107600149
Matematik50525414200253
Mikrobiyoloji8238058900214
Moleküler Biyoloji & Genetik65110316900248
Çok Disiplinli2612009000128
Mühendislik313929837900801
Nörobilim & Davranış2200310035
Psikiyatri42251159300176
Psikoloji1056048000150
Sanat & Beşeri Billimler1351625000104
Sosyal Bilimler, Genel9894225134916442203306
Tarım Bilimleri2102074156300985
Temel Bilimler, Genel4622167300148
Yerbilimi2830000031
Diğer5612993428321001243
TOPLAM45763015354512673422015213
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi