Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi02310100034
Bitki & Hayvan Bilimi117210120400343
Biyoloji & Biyokimya168175023100421
Çevre/Ekoloji172511246300689
Ekonomi & İşletme4187162516200394
Farmakoloji & Toksikoloji14100140029
Fizik158170031200487
İmmunoloji4210000043
Kimya556534129800912
Klinik Tıp1294508324872002701
Malzeme Bilimi518106900129
Matematik41413311700205
Mikrobiyoloji7425067500180
Moleküler Biyoloji & Genetik5650216500228
Çok Disiplinli141300680095
Mühendislik196589831000581
Nörobilim & Davranış2200310035
Psikiyatri29220116200124
Psikoloji632046300105
Sanat & Beşeri Billimler114172380072
Sosyal Bilimler, Genel8773120828313341802661
Tarım Bilimleri1911404148800824
Temel Bilimler, Genel2214136200102
Yerbilimi2420000026
Diğer474175311827100969
TOPLAM37932161304394571918012389
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi