Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi02310100034
Bitki & Hayvan Bilimi115190119900334
Biyoloji & Biyokimya167175022800417
Çevre/Ekoloji170501245000673
Ekonomi & İşletme4177162515500377
Farmakoloji & Toksikoloji14100140029
Fizik158170030800483
İmmunoloji4210000043
Kimya539504129500889
Klinik Tıp1268503324810002608
Malzeme Bilimi518106800128
Matematik38393311100194
Mikrobiyoloji7425067500180
Moleküler Biyoloji & Genetik5350216100221
Çok Disiplinli141300660093
Mühendislik189558830300563
Nörobilim & Davranış2200310035
Psikiyatri29220116200124
Psikoloji62804450083
Sanat & Beşeri Billimler114172350069
Sosyal Bilimler, Genel8670020225612251802487
Tarım Bilimleri1871284148600806
Temel Bilimler, Genel2214136200102
Yerbilimi2410000025
Diğer471171311826300954
TOPLAM37242083297367546218011951
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi